Nabídka dostupného bydlení v  rodinném domě

Prodáno. Dobrý den, rádi by jste bydleli v rodinném domě s dostatečným pozemkem v Pardubicích a blízkém okolí? Máte však pocit, že splnění této představy o bydlení začíná být finančně nedostupné při pohledu na nabídky nemovitostí? Když Vás osloví starší dům, nevěříte, že v této ,,řemeslné krizi“ je možné rekonstrukci zvládnout? Ano, není to jednoduché, ale mám pro Vás nabídku, která může být opakem výše uvedeného. Dovolte mi, abych Vám ji blíže představil.

Občas se v životě přihodí okolnosti, kvůli kterým není možné realizovat některé plány nebo prostě už nezbývá energie. Něco podobného se přihodilo mým klientům, kteří si vysnili dům v oblíbené lokalitě. Podařilo se jim ho získat, ale v průběhu řešení projektu a souvisejících věcí zjistili, že tento sen je pro ně s dvěma malými dětmi momentálně hodně náročný. Bydlení v bytě tedy pro ně aktuálně představuje ideální komfort tak, aby jako rodina měli čas i na sebe.    

Z těchto důvodů se rozhodli vzdát se svého snu a je tu příležitost třeba právě pro Vás. A to včetně zpracovaného projektu s vydaným stavebním povolením a rozjednané stavební firmy s provedeným rozpočtem. Můžete tedy ušetřit mnoho času přípravnými fázemi a projekt je možné ještě upravit před dokončením stavby.

A teď k těm inzertním informacím. Částečně podsklepený dům o současné dispozici 2+1 se nachází na pozemku o celkové výměře 747 m2 a jeho zastavěná plocha činí 162 m2, užitná plocha domu činí 130 m2 + půdní prostor. Zahrada je umístěna do klidové jihovýhodně orientované části. To vše v oblíbené lokalitě Starého Hradiště (4,3 km od centra Pardubic), přímo naproti nové části Na Hledíků, ve které se za domy s poměrně malými pozemky platí nemalé sumy. Také v blízkosti mateřské školy, velmi známých potravin JIP a jiné občanské vybavenosti.

Stávající stav domu se dá vyjádřit tak, že se jedná o hrubou stavbu, je zde však funkční elektřina, přípojka k vodovodnímu řádu a na pozemku se nachází i studna. V rámci plánované rekonstrukce měly být zachovány pouze obvodové zdi, krovy i se střešní krytinou. Umím si představit i situaci, kdy dojde k demolici stávajícího domu a výstavbě úplně nové stavby.

Nechám Vás přemýšlet nad svými záměry a nápady a budu se těšit na osobní setkání spojené s prohlídkou. Také Vám nabízím možnost zaslání dalších informací včetně projektu. Děkuji Václav Růžička

Lokalita: Staré Hradiště - Ohrazenická č.p. 68

 • Celková výměra pozemku:                                              747 m2
 • Zastavěná plocha domu:                                                 162 m2
 • Užitná plocha objektu:                                                     130 m2 + půda  
 • Aktuální energetická náročnost budovy - G (stavba před rekonstrukcí)
 • Rychlý kontakt - Václav Růžička
  +420 776 761 004 vaclav.ruzicka@rvreality.cz

5 důvodů proč uvažovat o koupi

Cenově dostupné bydlení v RD

Dostatečná velikost pozemku

Výborná vzdálenost od centra Pardubic - 4,3 km

Velmi dobrá občanská vybavenost

Pohodoví sousedé

 • Kupní cena: 2.900.000,- Kč
  včetně projektové dokumentace
 • Rychlý kontakt - Václav Růžička
  +420 776 761 004 vaclav.ruzicka@rvreality.cz