Prodej investičního/ startovního bytu Pardubice

Dobrý den, 

vítám Vás na stránce s nabídkou moderního a efektivně řešeného bytu v Pardubicích, který je vhodný jako investice nebo startovní bydlení. 

Hledáte pohodovou investici do nemovitosti, která vykazuje minimum starostí? Máte rádi komfortní a efektivně řešené bydlení? Nechcete být rušeni sousedy ani jinými vlivy? Chcete mít  minimum starostí? Právě pro Vás by mohla být tato nabídka.

Jedná se o moderní byt 1+kk, který je promyšlen tak, aby se v něm jeho uživatelé cítili opravdu příjemně. Disponuje vzdušnou předsíní, ze které se vchází do šatny (šatna vyřeší uložení veškerého oblečení a doplňků), dále do prostorné koupelny s WC, která má okno. A také do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má efektivně řešené spaní, které je možné oddělit od zbylé části pomocí panelové textilní stěny. Ani kuchyňský kout nezůstal pozadu, je vybaven plnohodnotnými spotřebiči a velmi slušnou pracovní plochou s příjemným denním světlem. Součástí prodeje bytu je i zařízení bytu, vyjma několika spotřebičů, květin a osobních věcí. Je také důležité podotknout, že tento byt vznikl jako nový, při kompletní rekonstrukci budovy, užíván je od roku 2013. Při rekonstrukci budovy byly zachovány základní konstrukční prvky, jinak je vše nové a podle dnešních nároků. Přímo před domem je možné parkovat na soukromém parkovišti uzavřeném závorou za měsíční pronájem konkrétního místa. Volné parkování zdarma je možné využít na parkovišti vedle domu. V lokalitě velmi dobrá občanská vybavenost (MHD, restaurace, služby, lékaři, hypermarket Globus apod.). Závěrem bych Vás chtěl pozvat na prohlídku tohoto moderního bytu, aby jste mohli poznat jeho kvality osobně.    

Výnosovost bytu:

Aktuální výše nájemného včetně záloh na energie                9.800,- Kč/ měs.

Výše zálohy na energie a služby, včeně fondu oprav apod.   2.712,- Kč/ měs.

Čisté nájemné činí                                                                7.088,- Kč/ měs.

Doplňující informace:

 • Plocha bytu: 36,07 m2 + sklepní kóje 1,06 m2.
 • Umístění bytu: 7.NP bytového domu s výtahem.
 • Lokalita: Školská ulice Pardubice.
 • Energetická náročnost budovy - C
 • Rychlý kontakt - Václav Růžička
  +420 776 761 004 vaclav.ruzicka@rvreality.cz
 • Kupní cena 1.599.000,- Kč včetně zařízení bytu
 • Rychlý kontakt - Václav Růžička
  +420 776 761 004 vaclav.ruzicka@rvreality.cz