• Prodej nemovitostí
S výběrem realitky jsem dlouho váhala. Pokoušela jsem se prodat sama, a tak mě neustále "otravovali" různí makléři, především velkých realitek. Spolu s recenzemi nespokojených klientů to ve mě vzbudilo velkou nedůvěru k realitkám vůbec. RV Reality mi doporučila kolegyně v práci. Pan Růžička nejdříve uvedl do pořádku všechny papírové nesrovnalosti a vcelku brzy našel vhodného kupce pro naši trochu specifickou nemovitost. Nemusela jsem, jak se říká, hnout ani prstem, pan Růžička vše vymyslel, zařídil, udělal. Pravidelně mě informoval a vždy si udělal čas, abychom si promluvili. Všechny dokumenty zpracoval pečlivě a precizně a vždy jsem se mohla spolehnout, že vše bude, jak jsme se domluvili. Preciznost, spolehlivost a osobní lidský přístup, to jsou hlavní důvody, proč mohu RV REALITY vřele doporučit. Děkuji a přeji samé spokojené klienty. Jana Dvořáková
Jana DvořákováProdej rodinného domu Trnávka
Se službami realitní kanceláře RV Reality jsme byli naprosto spokojeni a tuto RK mohu jen doporučit. Práci pana Růžičky bych ohodnotil jako vysoce profesionální a podstatná pro mě byla také \"lidskost\" jednání a spolehlivost. Tak jak jsme si řekli, že to bude, tak to bylo (a to je v téhle době málo kdy a málo s kým). S naprostou jistotou by jsme se tedy na pana Růžičku obrátili znovu. Vřele doporučuji !!! Palec nahoru
Vlastimil PfeiferKoupě pozemku určeného k výstavbě RD Velké Koloděje
  • Byli jste našimi klienty?
    Pomocí tohoto formuláře nám můžete poslat Vaše hodnocení/ referenci na naši kancelář, službu nebo přímo osobu, která s Vámi jednala. Vaše zpětná vazba nás posouvá vpřed a je pro nás motivací do dalších aktivit. Děkujeme
Před 6 lety jsem kupovala byt v Pardubicích na Dukle a jsem ráda, že mohu touto cestou vyjádřit spokojenost s jednáním pana Růžičky. Myslím že pan Růžička měl opravdový zájem aby vše proběhlo rychle ke spokojensti všech a dokonce vyřídil bleskově i věci, které si v jiných realitkách musí klienti oběhat sami. I nyní s panem Růžičkou počítám, jelikož hodláme s přítelem pronajímat byt po jeho prababičce. Takže se ozveme až to bude aktuální:-) Zdravím a doporučuji! Eva Bartoňová
Eva BartoňováKoupě bytu 2+1 Pardubice Dukla
Pan Růžička je velmi trpělivý makléř, dodržoval harmonogram, měl snahu vyhovět mým nestandardním požadavkům ohledně notářské úschovy (bankovní) a prodej proběhl bez problémů. Pokud bychom v budoucnu přemýšleli o prodeji či koupi nemovitosti, určitě se na něj opět obrátíme. Oceňujeme velmi osobní a lidský přístup.
Martina DvořákováKoupě bytu 2+1 Pardubice Na Třísle
Byl jsem velmi spokojen vysoce profesionálním přístupem pana Růžičky. Jeho spolehlivost a pečlivost mi umožnila prodat moji nemovitost. A to nejen jeho realitními službami, ale i vyřízením změny účelu užívání nemovitosti, které cenu výrazně navýšilo. Pokládám za velmi pravděpodobné, že pokud bych se nepotkal s panem Růžičkou, danou nemovitost by nebylo vůbec reálné prodat. Doporučuji, bez jediné výhrady!
Radek NohelProdej bytu 1+kk Pardubice
Služby, které poskytuje pan Růžička, jsou opravdu nadstandardně kvalitní. S velkým odhodláním se ujal našeho problému s prodejem spolupodílového vlastnictví. Sehnal kupce, ochotně jednal s druhým vlastníkem a vše vyřídil za nás. Při jeho zastupování se neobjevil jediný problém. Veškerá komunikace a jednání bylo nadočekávání. Moje dosavadní zkušenosti s realitními makléři se nedají se službami pana Růžičky srovnat. Mohu vřele doporučit.
M. JinochováProdej spoluvlastnického podílu na rodinném domě
Musím se připojit k obdivovatelům pana Růžičky. Prodávala jsem druhou nemovitost ve svém životě a srovnání je nepopsatelné. V prvním prodeji jsem byla v kontaktu s jinou realitní kanceláří. Osud druhého prodeje mi nadělil pana Růžičku. Neuvěřitelně kreativního, pracovitého, schopného a empatického makléře. Zařídil mi bleskurychlý prodej bez mojí účasti. Vyřídil vymalování, vyklizení bytu a sjednal nejlepšího kupce dle mé požadované ceny. Vřele ho doporučuji Vám všem, kteří nemáte čas se zabývat sháněním všeho co je pro prodej podstatné. A věřte mi, že bych se ze všech těch papírů zbláznila. S panem Růžičkou můžete z pohodlí svého domova zařídit vše. Je to neskutečný machr a profík ve svém oboru.Děkuji za spolupráci a za spolehlivé a rychlé jednání. S obdivem Radmila Jetenská
Radmila JetenskáProdej bytu 2+1 Pardubice Ohrazenice
S prací realitní kanceláře RV Reality, zejména pana Růžičky, máme výbornou zkušenost a budeme doporučovat dále. Je zřejmé, že pana Růžičku tato práce baví, což se pozitivně odráží na jeho ochotě a přístupu ke klientům. Pomohl nám vyřídit veškeré náležitosti tak, že vše proběhlo k naší plné spokojenosti a rychleji, než jsme doufali. Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat a popřát mnoho dalších spokojených klientů.
Pavel KábeleKoupě bytu 2+1 Pardubice Ohrazenice
Se službami realitní kanceláře RV Reality a hlavně s panem Růžičkou jsme byli nadmíru spokojeni! Jednání a práce pana Růžičky nás velice mile překvapila. Nepředpokládali jsme, že se může realitní makléř takto lidsky chovat a dávat do své práce 600% nasazení. S čistým svědomím RV Reality doporučujeme! Přejeme RV Reality jen samé příjemné zakázky a spokojené klienty. Děkujeme za naplnění snu o vlastním bydlení :o) !
Michaela Valášková a Ondřej FousekKoupě bytu 2+1 Pardubice Višňovka
S panem Růžičkou již řešíme více obchodů a oceňuji jeho výborný přehled, informovanost a naprostou profesionalitu. Má velice rozvinutý cit pro estetiku nemovitostí a dokáže mi poradit kde, jak a proč investovat. Není to jen další makléř, kterému jde jen o provizi, ale je to člověk, kterému jde o spokojenost všech stran.
Michal ŠťastnýProdej pozemku Úhřetická Lhota
Pro spolupráci na prodeji mé nemovitosti jsem nemohl najít lepšího realitního makléře, než je pan Růžička. Jeho způsob práce a celostní přístup jsou příkladné. Především bych rád vyzdvihl schopnost a ochotu držet slovo a ohled na etickou stránku věci. Rychle si získal moji důvěru a se stejnou důvěrou bych se na něho kdykoliv obrátil znovu. Přeji panu Růžičkovi vše dobré a mnoho úspěchů.
Jaroslav BenešProdej bytu 1+1 Hlinsko
Syn zakoupil byt přes RK RV Reality a především absolutní profesionální a perfektní jednání ze strany pana Růžičky udělalo z tohoto obchodu bezproblémový kup. Všechno proběhlo rychle a k naší spokojenosti. Pan Růžička měl vždy vše na 110 % pod kontrolou a vše perfektně zpracované a připravené. Když bylo potřeba cokoliv řešit, byl kdykoliv ochotně k dispozici, jak se říká 24/7. Ještě jednou bych mu chtěl i touto cestou poděkovat za opravdu SUPER jednání a služby spojené s naší koupí bytu. Přeji celé RK mnoho spokojených klientů :-)
Martin CísařKoupě bytu 5+1 Přelouč
Realitní kancelář RV Reality pod vedením p.Růžičky mi doporučil kamarád, když jsem mu vylíčila s jakými problémy se potýkám při prodeji bytu přes jednu z velkých realitních společností. Pan Růžička převzal můj prodej bytu a do 14-ti dnů našel zájemce a zdárně dovedl celý prodej do konce. Mile jsem byla překvapena osobním a upřímným zájmem mi pomoci. V dnešní době toto jednání není samozřejmostí, spíše naopak. Pokud budu potřebovat v budoucnu řešit realitní záležitosti, tak se s jistotou obrátím znovu na RV Reality a p.Růžičku.
Kateřina BouškováProdej bytu 3+1 Pardubice Cihelna
Služby společnosti RV Reality, konkrétně služby pana Růžičky bych ohodnotila jako vysoce profesionální a dále si cením perfektně připravené veškeré papírové dokumentace. Pokud budu potřebovat, tak se znovu s jistotou obrátím na pana Růžičku. Děkuji.
Hana MalenovskáKoupě zahrádky v kolonii Radost Pardubice
Se službami realitní kanceláře RV Reality jsme byli naprosto spokojeni a tuto RK mohu jen doporučit. Práci pana Růžičky bych ohodnotil jako vysoce profesionální a podstatná pro mě byla také "lidskost" jednání a spolehlivost. Ve srovnání s konkurenční RK (se kterou jsme měli dřívější zkušenost) nás neustále netlačil ke snížení ceny za účelem brzkého prodeje a rychlého zisku provize, ale naopak sám navrhoval a realizoval další a další aktivity pro zvýšení viditelnosti naší nemovitosti na trhu. Prodej samotný se potom uskutečnil bez jediného problému, kdy vše potřebné a veškerý servis zajistil p. Růžička.
Martin ŘehákProdej bytu 3+kk Chvojenec
S panem Růžičkou jsem byl maximálně spokojený. Měl vřelý přístup, nevnucoval se jako ostatní makléři, splnil vše, co mi přislíbil. Pokud v budoucnu budu potřebovat pomoc realitní kanceláře, 100% se na něj znovu obrátím.
Ing. Jaroslav HrabálekProdej bytu 3+1 Česká Třebová
Zprostředkování koupě bytu, i jeho následného pronájmu vstřícné a profesionální. Naprostá spokojenost.
Ing. Luboš JakubčoKoupě bytu 1+kk Pardubice Trnová
S panem Růžičkou jsme byli maximálně spokojeni. Snažil se pro nás udělat maximum a díky němu teď máme naprosto úžasný byt, ve kterém se nám hezky bydlí. Mockrát děkujeme za všechno.
Kateřina HruškováKoupě bytu 3+1 Pardubice Polabiny
Se službami mladého, perspektivního makléře jsem velice spokojen a stále s ním spolupracuji. Pan Růžička je profesionál...
Martin SvatoňProdej zahrádky a půdního prostoru Pardubice
  • Pronájem nemovitostí
Služby této realitní kanceláře jsem využila již 3x a opravdu vždy k mé plné spokojenosti. S jinými pardubickými realitními kancelářemi mám velmi špatné zkušenosti a realitní kancelář pana Růžičky je opravdu ta nejlepší v Pardubicích a okolí. Nechci popisovat již dříve zmíněné přednosti uvedené v dalších referencích,ale ochota, spolehlivost a lidský přístup, to je doporučení pro ostatní potencionální klienty. Přeji mnoho dalších úspěchů a jen tak dál !!!!!
Zdeňka HunáčkováPravidelný pronájem bytu 1+1 Pardubic Trnová
Pana Václava Růžičku jsem potkal ještě jako makléře v RK JM Reality. Již tehdy jsem si byl vědom, že mám co dočinění s člověk, který je na české poměry neskutečně nadšen pro svoji práci. Vyzařovala z něho profesionalita, zodpověnost a smysl pro pečlivost. V té době jsme ještě používali více realitních společností pro hledání zákazníků pro naše nemovitosti. Od doby co si pan Růžička založil vlastní RK vše řešíme výhradně s ním. Rozdíl mezi jednáním s p. Růžičkou a s jinými rádoby renomovanými kancelářemi, byl diametrálně rozdílný, takže nebylo co řešit. Pokud potřebujete zobchodovat nemovitost a hledáte člověka schopného a pečlivého s osobním přístupem, vřele doporučuji p. Růžičku a RV Reality.
Luboš KroužilPravidelný pronájem několika bytů 1+1 v centru Pardubic
Vyhledat kancelář RV Reality pod vedením p.Růžičky mi doporučila známá poté, co jsem měl opakovaně problémy s casus socialis a neplacením nájmů. Pan Růžička do několika dnů našel podnájemce, se kterým nebyly žádné problémy. Po rekonstrukci bytu jsem opět vyhledal jeho pomoc, která byla okamžitá a vyplývaly z ní jen samá pozitiva. Stran pronajímaní se v budoucnosti budu obracet primárně jen na něj. Vřele doporučuji spolupráci s RV Reality!
MUDr. Pavel PóczošPronájem bytu 1+kk Pardubice Polabiny
Služeb společnosti RV Reality, konkrétně služeb pana Růžičky jsem využil již několikrát při pronájmech bytů. Z prvopočátku jsem jednal s několika realitními kancelářemi současně, ale v poslední době jsem již jednal jen s RV Reality. Důvodem je především to, že se této realitní kanceláři podařilo sehnat klienta velice brzy. Dále si vysoce cením perfektně připravené veškeré papírové dokumentace, důvěryhodného jednání a samostatnosti při zprostředkování a jednání s klientem. To vše vždy vedlo k oboustranné spokojenosti jak pronajímatele, tak klienta.
Ing. Michal BartošPronájem bytu 1+kk Pardubice Polabiny
Zprostředkování koupě bytu, i jeho následného pronájmu vstřícné a profesionální. Naprostá spokojenost.
Ing. Luboš JakubčoPronájem bytu 1+kk Pardubice Trnová
Se službami realitní kanceláře RV Reality jsme velice spokojeni. Na pana Růžičku jsme se obrátili již několikrát a vždy vše proběhlo bez problémů. Profesionalita, rychlost a spolehlivost.
Mgr. Věra CulkováPronájem bytu 1+kk Pardubice Polabiny
Na realitní kancelář RV Reality jsme narazili náhodou, když jsme potřebovali sepsat novou nájemní smlouvu na pronájem bytu. Vzhledem k různým okolnostem došlo k odstěhování stávajícího nájemníka a tudíž jsme potřebovali sehnat nového. Pan Růžička se nám nabídl, že se o to postará a poradil co vše je potřeba udělat. Během krátké doby se mu podařilo nájemníka sehnat. Pomohl vyřídit veškeré papírování, tak vše proběhlo rychle a ke spokojenosti všech. Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.
Manželé BochoviPronájem bytu 2+kk Pardubice Trnová
  • Realitní investice
Se službou pana Růžičky jsem byl velmi spokojen, má lidské jednání, je trpělivý, umí se orientovat v zákonech a jedná na rovinu, což v realitní branži není zvykem. Mohu jedině doporučit:) DH
Ing. David HroudaKoupě půdního prostoru
S pomocí realitní kanceláře RV Reality se nám podařilo koupit přesně ten typ nemovitosti, který jsme chtěli. Oceňujeme velmi vstřícné a spolehlivé jednání ze strany pana Růžičky, kompletní servis. RK vřele doporučujeme!
Manželé HruškoviKoupě bytu 1+1 Pardubice Polabiny
Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval p. Růžičkovi za skvělou práci, kterou odvádí. Oceňuji především milé vystupování, profesionalitu a hlavně spolehlivost, na kterou nejsem u jiných makléřů, kolegů a dalších vůbec zvyklý! Pokud budu někdy potřebovat služby realitního makléře, vždy se rád obrátím na p. Růžičku. Mohu jenom doporučit a moc děkuju!!!
Ing. Pavel ŠírPardubice